Волинський школяр став призером міжнародного ІТ-конкурсу

Школяр з Волині Михайло Куделя став одним з переможців міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів "INFOMATRIX".

Про це пише ІА "Волинські Новини".

Як йдеться у повідомленні, луцький школяр виборов срібло на конкурсі "INFOMATRIX".

"INFOMATRIX" – щорічний міжнародний ІТ-конкурс, що проходить у Румунії. Цього року він відбувся уже 14 раз, тривав 5 днів та зібрав представників 56 країн.

У конкурсі учасники змагалися за п’ятьма категоріями: комп’ютерне мистецтво, апаратне управління, програмування, короткометражний фільм, робототехніка.

17-річний програміст із Луцька Михайло Куделя на конкурсі зайняв друге місце в категорії "Програмування" за мобільний додаток "MOBILE TEACHER ASSISTANT" ("Помічник вчителя").

Над своєю розробкою Михайло працював щодня з початку навчального року по 4 години. Спершу це була наукова робота, згодом школяр вдосконалив її і створив мобільний додаток.

"Помічник вчителя" простий у користуванні та ідеальний для організації навчального процесу. Ця програма може допомогти вчителям відмовитися від журналів і методичок, адже список учнів, оцінки та розклад занять будуть у телефоні.

Михайло Куделя навчається в Луцькій школі № 15. Хлопець має проблеми зі здоров’ям, тому потребує постійної материнської опіки. Мама хлопчика виховує сина одна. Тож фінансово поїздку молодого програміста до Румунії підтримала група ІТ-компаній "InternetDevels".

"Професійні кадри цінуються всюди, і наша компанія — не виняток. Саме тому ми в міру можливості намагаємося вносити свій вклад у підготовку грамотних фахівців у сфері ІТ. Ми вважаємо, що всі повинні підтримувати зусилля тих, хто стане рушійною силою й майбутнім нашої країни", – розповів засновник і президент групи компаній "InternetDevels" Віктор Левандовський.

Мобільний додаток "Помічник вчителя", який розробив юний луцький ІТ-геній, розрахований на операційну систему Android. Тепер Михайло працює над веб-сайтом, де батьки і вчителі зможуть контролювати успішність учнів та програму навчання.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости