Навала бурштинокопачів: на Волині поліція вигнала з лісу 200 старателів

У суботу, 11 червня, черговій спробі нелегального видобутку бурштину запобігли на Волині

Про це повідомляє ІА "Волинські новини".

Зі слів речника волинської поліції Віктора Гомоля, 11 червня близько 7:00 поблизу лісового масиву на околиці села Вовчицьк Маневицького району зібралося близько 200 осіб, котрі мали намір зайнятися незаконним видобутком бурштину.

Після перемовин із поліцією люди розійшлися. Подію поліція зареєструвала в Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події. Порушень громадського порядку та незаконного видобутку бурштину не допустили.

Правоохоронці посилили охорону громадського порядку.

"Так, на території Маневицького району, окрім волинських поліцейських, зокрема, бійців роти патрульної поліції особливого призначення "Світязь", працівників лісової охорони, додатково залучають понад 150 військовослужбовців Національної гвардії, а також понад 100 поліцейських з сусідньої області", – повідомив Віктор Гомоль.

В разі необхідності до забезпечення охорони громадського порядку в місцях ймовірних спроб незаконного видобутку бурштину готові долучитися також і представники громадських формувань, – повідомив речник поліції області.

Читайте все новости по теме "Запад" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги

Последние новости