Сама наткнулась на ніж: у Сумах засудили чоловіка, що порізав горло співмешканці

554

У Сумах засудили чоловіка на 6 років позбавлення волі за те, що наніс удари ножем в область шиї своїй колишній співмешканці.

За інформацією прокурора Сумського відділу Сумської місцевої прокуратури Ниділька Г.О., завершився судовий розгляд справи стосовно мешканця с. Константинівка Сумського району, який вночі, з ножем в руках, вирішив з’ясувати стосунки з своєю колишньою співмешканкою.

Потрапивши до будинку взяв кухні ніж і знайшов до кімнати де на той час на ліжку спала колишня співмешканка. Утримуючи ніж у правій руці наніс удар в область шиї. Як пояснювала потерпіла, прокинулась вона від болю та відчуття, що її ріжуть, коли остаточно прокинулась в неї було порізане горло, а над нею стояв її колишній співмешканець з ножем в правій руці.

Однак, чоловік відмовлявся від версії потерпілої, і намагався переконати, що потерпіла сама наткнулась на ніж. Експертом ця версія спростована і чоловік поніс заслужене покарання у виді 6 років позбавлення волі відповідно до санкції ч. 1 ст. 121 КК України.

Читайте все новости по теме "Восток" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Тема:

Наши блоги