newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Полтава. Отруєні бездомні собаки вмирають в муках

189
Полтава. Отруєні бездомні собаки вмирають в муках

У Полтаві десять собак помирали кілька годин, б'ючись в судомах на тротуарах, по яких ходили люди. Тварин труять, підкидуючи їм їжу з отрутою.

Видео дня

Часто такі жахливі сцени відбуваються на очах сотень людей, як, зокрема, сталося 5 березня, коли в районі центрального ринку отруїли до десяти собак. Деякі з них годинами вмирали, б'ючись в судомах на тротуарах, по яких ходили відвідувачі ринку.

11 березня, повідомляють захисники тварин, у Полтаві знову зафіксували факти жорстокого умертвіння собак. У мікрорайоні Юр'ївка від отруєнь загинули шестеро псів.

У місті стурбовані байдужістю місцевої влади до цієї проблеми і звинувачують комунальні служби у жорстокому ставленні до тварин.

Сьогодні в обласному центрі продовжиться збір підписів під зверненням до керівництва міськради з вимогою припинити умертвіння тварин варварським способом, проявити гуманність і показати приклад цивілізованого вирішення проблеми бездомних кішок і собак.

Міський голова Олександр Мамай стверджує, що в Полтаві не вбивають бездомних тварин, і він навіть сам допомагає їх захисникам вирішувати проблеми зі змістом, зокрема, годуванням. У свою чергу, волонтери громадських організацій називають цю заяву лицемірним.