ЖК "ERKEL RESIDENCES від БК "GEOS" - престижна інвестиція

3,1 т.
ЖК 'ERKEL RESIDENCES від БК 'GEOS' - престижна  інвестиція

Інвестиції за кордоном - це не просто вигідно, надійно та престижно, це ще й неймовірна можливість розпочати нове життя.

Слід зазначити, що саме Угорщина - це країна, де можна найбільш вигідно купити нерухомість, тому що ціна є значно нижчою середньоєвропейської. Столиця Угорщини - це зручний стартовий майданчик для подорожей по Європі. Звідси відкриті шляхи в безліч великих туристичних і ділових центрів ЄС. Тому це надзвичайно вигідне місце проживання.

Нещодавно, в 2016 році на історичних фасадах району Ференцвароша у Будапешті з'явилась нова вивіска, що свідчить про створення компанії "GEOS Invest Hungaria Kft".

Видео дня

На сьогоднішній день ця компанія успішно реалізовує два проекти по будівництву, які по праву можна назвати революційними – "Erkel residences" та "Raday residence".

"GEOS Invest Hungaria Kft" діє на правах дочірнього підрозділу однієї з найбільших та найуспішніших будівельних компаній України - "GEOS". З огляду на це нема ніяких підстав сумніватися у високій якості підходу до справи та досвідченості керівництва.

Сам офіс розташований на площі Bakáts tér- це 9 район Будапешта. Його географічне розташування дуже вигідне, адже у 10 хвилинах пішки знаходиться історичний та культурний центр Будапешта - Váci, 5 хвилин пішки – набережна Дунаю.

На сьогоднiшнiй день будiвельна компанія "GEOS" радо представляє объект, що вже будується - ЖК "Erkel Residences" - об'єкт бізнес-класу, що знаходиться в самому центрі Будапешту. Звертаємо Вашу увагу на те, що високоякісний європейський підхід до будівництва значно відрізняється від будівництва в Україні.

Адже до початку будівництва та розробки дизайнерських рішень самих квартир запрошуються кращі фахівці-архітектори, в результаті чого Ви зможете побачити ЖК "Erkel Residences" з ідеально продуманим плануванням квартир і комфортною зоною дозвілля, оснащеною сучасними технологіями і оформленою в сучасному стилі. Також особливістю проекту "Erkel Residences" є те, що дані квартири можна придбати з оздобленням і вбудованою кухнею.

Динаміка будівництва ЖК "Erkel Residences"

Щомісяця ми висвітлюємо хід будівництва на нашому сайтi, на локальному сайтi угорського представництва та у соцмережах. Ми будемо висвітлювати весь процес, починаючи від спорудження фундаменту і закінчуючи оздоблювальними роботами та благоустроєм території. Сподіваємося, що перегляд фотозвіту дозволить Вам оцінити якість будівельних робіт ЖК "Erkel Residences" та прийняти рішення стосовно купівлі квартири.

Будiвельна компанія GEOS радо інформує Вас про те, що станом на кiнець лютого 2017 року, у м.Будапешт, по вул. Erkel у ЖК "Erkel Residences" проводиться розроблення котловану за технологією, за якою у ґрунті до розкриття котловану влаштовують залізобетонну стіну по периметру, що виключає доступ ґрунтових вод і сповзання в котлован навколишніх будівель. Точніше варто сказати - проводиться технологія будівництва, яка має назву - "стіна в ґрунті".

Будівництво будинку йде по графіку.

Отож, разом з компанією "GEOS" Ви маєте змогу придбати прекрасну квартиру Вашої мрії в ЖК "Erkel Residences", що знаходиться в історичному мальовничому місці Будапешту, що по вулиці Erkel. І ваші інвестиції в нерухомість стануть відмінним джерелом доходу і благополуччя!