Гриценко про "розбір польотів" Яценюком: це біда

7

Народний депутат Анатолій Гриценко не був присутній при тому, як Арсеній Яценюк розкритикував дії Миколи Катеринчука. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Підбиратиму слова обережно. Щоб не звинуватили у розколі опозиції і щоб Вам таки щось відповісти, бо ховати голову в пісок - не в моїх правилах. Я не був у залі під куполом тоді, коли Арсеній Яценюк зібрав фракцію й інформував колег про переговори у спікера. Бо саме в той час збирався наш комітет на Садовій", - пише Гриценко.

Та додає, що через очевидців вияснив таке, що дійсно, на адресу Миколи Катеринчука Яценюк висловив своє невдоволення з приводу присутності у Раді вночі, разом з УДАРом.

"Катеринчук відкинув критику як безпідставну - і пішов геть; а моє прізвище взагалі тоді не прозвучало", - пише Гриценко.

"Моя оцінка? Біда!" - закінчує народний депутат.

Нагадаємо, як раніше повідомляв "Обозреватель", сьогодні у Раді Арсеній Яценюк під час наради фракції розкритикував дії народного депутата Миколи Катеринчука, який в ніч з середи на четвер приїхав до Ради, щоб підтримати ударівців, які там ночували.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости