Лохів багато, а Україна у нас одна

9.6т

"Пам’ятаєте, я сьогодні писав, що на жаль, Ляшко таки під*рас? Так о, для особливо заядлих його фанатів продовжую цю тему. Бо лохів багато, а Україна у нас одна", - написав на своєї сторінці в Facebook Володимир Вікторов.

Дістало. Розказую тим хто ще не знає. Навіть жителі кам’янеччини не всі знають. Отже, Володимир Мельниченко, депутат ВР, муж кам’янецької невістки, хитрої лисиці Інни Богословської. Хто це такий, можете прочитати в блозі Геннадія Москаля, він досить детально розповів, можна ще багато чого добавити, але думаю, що досить і цього.

Все, що там написано, підтвердженно багатьма людьми. Крім того, коли хоронили Шевченка, Янукович (так, той самий Віктор Федорович Янукович) ніс вінок. Робіть висновки. Про Інночку розповідати не буду, то досить відома особа, тільки нагадаю, що вона теж не голосувала за останні закони.

А до чого тут Ляшко, запитаєте Ви?

А до того. В. Мельниченко тепер буде балотуватися до ВР від Радикальної партії шЛяшка. Вчора повідомили.

Отже, Мельниченко, Підрахуй, Шилова, хто там ще? І це з ними ми маємо збудувати сильну і незалежну Україну? Ніколи.

Люди, не будьте лохами. Переживіть розчарування, якби гірко це не було. І вмикайте спамфільтр, коли говорять подібні псевдопатріоти.

Фото з Підрахуєм зроблене в кінці липня цього року.

Фото з Мельниченком з сторінки ФБ самого мельниченка.

Ось посилання, де поки що непрямо підтверджується мною написане (тоді в Раді нардеп-мажоритарник з Івано-Франківщини Олександр Шевченко після суперечки завдав удару в обличчя лідеру "Радикальної партії" Олегу Ляшку. Після нанесення удару до Ляшка підійшов колишній регіонал і мажоритарник з Хмельниччини (193 виборчий округ) Володимир Мельниченко і надав йому плече допомоги – Ред). Прямо поки що неофіційно. Почнуться вибори - стане офіційно.

Вмикайте голову. Від цього напряму залежить рівень нашого життя або взагалі, будете ви жити, чи ні. Жоден з трьох вищезгаданих воювати на фронт не піде.

А вас пошле. В кращому разі на*уй, в гіршому - на смерть.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости