Западные санкции действуют. Пекин Путину не поможет, а ракет в России будет еще меньше

1 минута
39,1 т.
Санкции против РФ

Дві новини потішать кожного українця:

Видео дня

Китай заборонив постачати власні процесори Росії. Московити сподівалися у виготовленні зброї перейти на китайські напівпровідники, оскільки західні гіганти Intel та AMD заборонили постачання до країни "404" через санкції.

Іран відмовив Росії у продажу ракет "Зольфагар" з дальністю польоту на 700 км і може обмежити можливості ракети "Фатех", якщо її таки дадуть Москві. Ізраїльська розвідка повідомляє, що Тегеран таким чином прагне хоче уникнути нових санкцій.

Висновки приємні. Західні санкції діють, навіть коли їх не помічаєш. У короткостроковій перспективі темпи виробництва високоточної зброї у Росії сповільняться, настане "збройний голод" у військах окупантів.

Чіпи росіянам потрібні для виготовлення нової зброї, зокрема ракет, безпілотників, а також високотехнологічних прибамбасів на літаки й танки. Рашисти закупилися чіпами до війни й зараз використовують запаси, а ще розбирають побутову техніку, дістаючи напівпровідники звідти. Але запаси закінчаться, а паралельний імпорт Захід прикриває.

Західні чіпи стоять не лише у російській високоточній зброї, а й навіть у раціях та кустарних БПЛА. Росія здатна зробити ракету для комплексу "Іскандер-К", але не може створити для неї комплекс наведення по GPS. Без нього ракета б’є з точністю до 30-70 м, а з ним – 5-7 м. Різниця відчутна. Те саме з ракетою Х-101, якою росіяни обстрілюють наші міста.

Складнощі з чіпами означають, що темпи ракетобудування у Росії суттєво сповільняться. За даними ГУР, нині рашисти можуть виготовити близько 40 ракет за місяць. А на один залп по Україні фюреру потрібно вдвічі більше. Отже, ударів буде з часом дедалі менше.

Підписуйтеся на "Орестократію".