newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Юрий Бойко – "страшный политический сон Путина" или "уникальный приспособленец"

Юрий Бойко – 'страшный политический сон Путина' или 'уникальный приспособленец'

Наші конспірологи пишуть, що нібито на Росії в Путіна знову проблеми зі здоров‘ям!

Видео дня

Не знаю щодо здоров‘я, але те що ніч з 9 на 10 квітня військовому злочинцю Путіну снився страшний політичний сон - це точно!

Уявіть тільки таку ситуацію:

очільник держави тероризму ще не відійшов від шоку щодо вкрадених російських тіньових мільярдів Медведчуком і К. на створення Малоросії, як тут ще один відданий друг Росії Бойко став співавтором Постанови ВР про НАТО для України!

Отож, 9 квітня 2023 року у Верховній Раді зареєстровано проект Постанови "Про Звернення ВР до держав-членів НАТО, Парламентської асамблеї НАТО щодо членства України в Організації Північноатлантичного договору". В ній український парламент вітає вступ Фінляндської Республіки до НАТО і закликає держави-члени Організації Північноатлантичного договору ПІДТРИМАТИ обґрунтовану за нинішніх надзвичайних обставин потребу України у НАБУТТІ ЧЛЕНСТВА в НАТО.

Але найцікавіше, що серед ініціаторів цієї Постанови один із очільників забороненої партії Медведчука-Путіна "Герой України від Кучми" Юрій Бойко?!

Нагадаю, що вся державна, політична і бізнесова кар‘єра Юрія Бойка була побудована на просуванні російської доктрини "вічного нейтралітету України та відмови від членства в НАТО".

І тут нате - активний НАТОвець чи може просто типовий пристосуванець?!

Отака історія забороненої проросійської партії, яку так по факту і не заборонили, але тимчасово переагітували.

Юрий Бойко – "страшный политический сон Путина" или "уникальный приспособленец"
Юрий Бойко – "страшный политический сон Путина" или "уникальный приспособленец"
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...