Россия "заваливает хлебало": Путин выглядит лузером, у Кремля нет плана "Б"

2 минуты
43,8 т.
Россия 'заваливает хлебало': Путин выглядит лузером, у Кремля нет плана 'Б'

Звільнення українською армією Херсона має відчутні воєнні та політичні наслідки для РФ. Щоб збагнути, наскільки успіх ЗСУ став відчутним ударом під дих по політичних яйцях Путіна, спершу варто розібрати наслідки мілітарні.

Видео дня

На Лівобережжі окупанти будуть не менш вразливими, ніж на Правобережжі.

Сухопутний коридор до Криму виявився під вогневим ураженням Сил оборони України. Після виходу на правий берег Дніпра далекобійна артилерія ЗСУ, зокрема HIMARS, здатна контролювати сухопутний перешийок між материковою частиною України та Кримом. Саме цим коридором окупанти підтягують боєприпаси, паливо та проводять ротацію. Мішенями ЗСУ стануть і самі склади та центри управління орків по всьому Лівому берегові.

Південне угрупування окупантів на Лівобережжі ризикує бути так само ізольованим від тилової бази, як це трапилося у Херсоні. Вогнева вразливість та нездатність вчасно поповнювати свої резерви змусить генерала Суровікіна вкотре задуматися "над збереженням життя особового складу" та "наступного акту доброї волі" суворо згідно з планом (як любить останнім часом говорити Конашенков).

Південний напрямок фронту сигналізує не лише Кремлю, а й всьому світові, що ця "спеціальна воєнна операція" для рашистів - безперспективна і перейшла у тупикову фазу війни на виснаження.

Ставка на войовничий блеф, на підвищення градусу конфлікту та ядерні погрози не спрацювали.

Кремль програє технологічно. Україна користується сучасними "подарунками" від США та загалом "Рамштайну", яким оленярі Шойгу намагаються протиставити розробки совєтів 80-90-хх років. Тут саме час процитувати (прости Господи) пропагандона Соловйова, який вчора виперся пʼяний в ефір та розпікав російський генералітет: "частини декларованих озброєнь взагалі немає, а частина - не літає і не стріляє".

Намір Кремля вимолити додаткові ракети та інші озброєння в Ірану, Північної Кореї якогось особливого успіху не мав. Розвідки наших партнерів повідомляють, що вимушені друзі Путіна по світовій ізоляції діляться своїми напрацювання неохоче і повільно. Вчора, у день визволення ЗСУ Херсону, Путін дзвонив одіозному президентові Центральноафриканської Республіки. Не важко здогадатися, що він просив. Тому не дивуйтеся, якщо незабаром чмобіків озброюватимуть бойовими списами. А спеціальні "чорнобриві" інструктори з ірокезами навчатимуть окупантів нового бойового мистецтва.

Тепер складова політична. Вже зараз Путін виглядає лузером, у Кремля немає плану "Б".

Пропагандистська машина Кремля дала збій. У неї немає "темників" для пояснення Херсонської поразки. Конашенков проторочив свою мантру про "відхід на раніше підготовлені позиції на Лівому березі" "чітко згідно з планом". Державне ТБ і головні пропагандони навіть не згадали про здачу Херсона.

Вчора один з ведучих росТБ відверто порадив усім "заваліть хлєбало емоцій (https://t.me/orestokratiia/440)".

Ідеологи "скрєпов" на кшталт Прілєпіна розводять зраду, а Дугін навіть натякнув на необхідність грохнути Путіна, якщо той не повернеться "на шлях перемог". Ага… Націоналісти - донедавна ядерний електорат фюрера, - стають першими нищівними критиками фюрера.

Бункерний зараз на розтяжці, обираючи шлях завершення війни: або прийняти пропозицію України та США "переговори в обмін на виведення військ на кордони 1991 р.", або довести країну до поразки на полі бою… що неодмінно завершиться революцією в середині країни та розпадом недоімперії. Поки що виглядає на те, що Кремля обирає повний розгром.

Тим часом у Москві та Санкт-Петербурзі набирають популярності телеграм-канали із вказівниками найближчих бомбосховищ.

Ну-ну!!! Нам своє робити. Підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)".