Россия "объяснила" потребность в русскоязычных в мире: объекты для вербовки и взрывной деятельности

1 минута
57,9 т.
Россия 'объяснила' потребность в русскоязычных в мире: объекты для вербовки и взрывной деятельности

Начну со спойлера – если разговариваете по-русски, то, согласно новой путинской идеологии, вы – соотечественник Владимира Путина. Как вам это?

Видео дня

Кремль наконец-то открыл убористый секрет "русского мира". Речь идет о подписанной Путиным так называемой концепции гуманитарной политики России за рубежом, которая де-факто является своеобразной доктриной внешней политики РФ.

Далее текст на языке оригинала.

На практиці це означає:

– Росія "захищатиме права та інтереси" не лише етнічних росіян", а й усіх іноземних громадян, які говорять російською мовою. У Кремлі їх вважають співвітчизниками, - незалежно від країни проживання, в тому числі – й громадян Західної Європи та США.

– Комітет з культурних зв’язків зі співвітчизниками є насправді прикриттям для роботи з емігрантськими кругами та розвідувальної роботи. Оскільки комітетчики не можуть працювати з 2-м чи 3-тім поколінням мігрантів, то вони добиратимуться до них через старше покоління "русскоязичних".

– Увага, найважливіше: основною оперативною задачею роботи зі "співвітчизниками" є підготовка вербувально-розвідувальної бази мігрантів, котрі є частиною сучасного західного суспільства, в тому числі – адвокати, нотаріуси, підприємці, працівники готелів та ресторанів, викладачі та навіть священники.

Цікаво, що доктрина використання співвітчизників за кордоном є фактичним продовженням політики КДБ від 1968 року, коли було прийнято рішення використовувати радянських емігрантів для проведення підривної діяльності та збору інформації в країнах проживання.

Детальніше доктрина проаналізована тут.