newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Путин вынужден согласиться на китайский мирный план: что ждать Украине

Путин вынужден согласиться на китайский мирный план: что ждать Украине

Візит Сі до Москви. Підсумки

  1. Росія визнала васальне становище. Китай виторгував дві надважливі речі: РФ буде торгувати з іншими країнами в юанях (а не рублях) і Китай спільно з РФ буде освоювати головний торгівельний шлях майбутнього - північний морський шлях (маючи сильніший морський воєнний і торговий флоти - Китай стає головним партнером). Окрім того, Росіяни обіцяють переорієнтувати практично весь свій газ на Китай до 2030 року.
  2. По Україні. Путін змушений погодитися на китайський мирний план, що в перекладі означає: саме Китай стане тією краіною, яка буде від імені Москви вести ці переговори з Заходом.
  3. В короткостроковій перспективі війна точно не закінчиться. Попереду кілька місяців боїв і за їх результатами Китай визначатиме подальші діі Москви і модальність переговорної позиції Кремля або ж постачання зброї.
  4. Попереду дуже складні переговори Зеленського і Сі. Китайці точно говоритимуть про компроміси в обмін на майбутні інвестиції.
  5. При цьому всьому ми до кінця не розуміємо як розвиватиметься "конфлікт - діалог" США та Китаю, що стає одним з головних чорних лебедів цього року. І в разі припинення воєнних дій ця тема може стати ключовим водорозділом на майбутніх виборах.
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...