УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Вадим Денисенко
Вадим Денисенко
Народний депутат України

Блог | Почему не нужно радоваться тому, что пропагандисты пугают россиян Гаагой

Симоньян предусмотрела, что ждет РФ после проигрыша в войне

В наших широтах с большой эйфорией восприняли заявление Симоньян о том, что в случае поражения России всех ждет Гаага. На самом деле – это не испуг и не чувство поражения. Это один из элементов перевода СВО в "народную войну". Это один из элементов русского ИПСО для россиян.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Дев’ять місяців головною проблемою російської армії і глибинного народу було відсутність розуміння "а за що ми воюємо". Приблизно місяць тому з‘явилися перші заяви про народну війну. Потім почалися окопи в Криму, засічні лінії в Білгороді, перевірки бомбосховищ в Москві і т.д. Все це елементи одного важливого посилу: "враг у ворот". Смисл цієї війни, який нав‘язує влада зараз: це оборонна війна, щоб "Захід не зайшов на нашу територію".

Заява Сімоньян - це елемент цієї війни і він направлений на одну дуже важливу річ: створити ілюзію відповідальності всіх за діі влади. Поки вона почала з еліт, але пропаганда має зайти на територію кожного і сказати йому: ти несеш відповідальність точно таку ж, як і Путін, бо це народна війна.

Поки глибинний народ боїться саме цього аспекту. Ні, не з моральних міркувань, а через те, що народна війна означає, що ти маєш (не можеш, а маєш) почати думати про фронт і про те, що ти там будеш робити.

На жаль, після дев’яти місяців пошуків, росіяни, схоже, намацали той формат, в якому їхнє населення буде пояснювати собі, а за що ж вони воюють. Це особливо не вплине на бойовий дух армії, але точно зцементує консолідацію навколо Путіна.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...