Почему агенты и спонсоры "русского мира" стали "героями Украины"?

1 минута
45,1 т.
Почётного президента ПАО 'Мотор Сич' Вячеслава Богуслаева задержали

Нинішня історія з арештом Богуслаєва не про Богуслаєва, а про нашу владу та правоохоронців ВСІХ часів і президентів.

Видео дня

Коротко нагадаю про статус цього визначного АГЕНТА і СПОНСОРА "російського світу" в Україні:

- "Герой України" із врученням Ордена Держави в часи Кучми;

- всі можливі Ордени князя Ярослава Мудрого і "За заслуги" в часи Кучми, Ющенка і Януковича…

За кількістю нагород і відзнак від Путінської Росії з Богуслаєвим може конкурувати хіба що знаменитий провідник "Російського світу" Ківалов, якого нині хвалять і підтримують вже депутати освітнього Комітету ВР від "Слуги народу"!

Спеціально хочу нагадати про мої 3 ЗВЕРНЕННЯ до правоохоронних органів лише в період з 2014 року, тобто з часу початку війни Росії проти України.

2016 рік - моє звернення щодо фінансування проекту РПЦ та поїздки Богуслаєва на острів Ваалам для участі у політично-церковних заходах із КІРІЛОМ і ПУТІНИМ;

Реакція - нульова.

2017 рік - моє звернення щодо перевірки фактів продажу Росії підприємством Богуслаєва двигунів АІ - 222 для штурмових літаків Як - 130?

Реакція - нульова.

2020 рік - моє звернення щодо законності покупки сином Богуслаєва нерухомості за кордоном!

Реакція -нульова…

Звісно я вітаю, навіть поодинокі, дії влади щодо очищення України від агентів, провідників та спонсорів "Російського світу".

Але продовжую переконувати, що системна боротьба з "Російським світом - РАШИЗМОМ" вже давно НА ЧАСІ, бо, як зауважує Симон ПЕТЛЮРА, що гірше за МОСКОВСЬКИХ ВОШЕЙ є лише УКРАЇНСЬКІ ГНИДИ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...