Когда война придет в Москву, Путина ждет неожиданность

4 минуты
67,1 т.
Когда война придет в Москву, Путина ждет неожиданность

Багато хто справедливо висловлює припущення, що не слід ділити шкуру не вбитого путіна, тобто, - поки не перемогли не слід визначати покарання, цьому злочинцю 21 століття. Я так не думаю. І путін, і російське населення, яке в переважній більшості, підтримує путіна і війну, проти українського народ, повинні чітко усвідомлювати, що їх чекає після нашої перемоги.Тому, вважаю, за доцільне порозмірковувати з цього приводу і зробити деякі свої, можливо, попередні висновки і припущення.

Видео дня

Як тепер стало відомо, війну Путін почав готувати ще з 2008 році. Саме з цього часу усі війська, технічні, інтулектуальні і пропагандистські можливості путінської влади були направлені на підготовку до цієі агресії. Окрилені успіхом анексії Криму, який путіну вдалося захопити без єдиного пострілу, як колись гітлеру ЧехоСловаччину, путін сподівався легко захопити і усю Україну, а в подальшому і усю Європу. Він витратив колосальні фінансові і матеріальні ресурси для реалізації цього плану. Тільки статистична звітність, яка лежала на столі у путіна була вражаюча.

Розміри тих ресурсів, які путін витратив на підготовку до війни з Україною були астрономічні! Їх було достатньо, щоб, наприклад, перетворити, фактично непридатний для життя, півострів Таймир, ( а це за територією майже як дві Білорусі), приблизно у те, в що перетворили араби Дубай і безлюдну пустелю навколо цієі оази світового прогресу.

Все найкраще було направлене на війну. Путін хотів, незважаючи на будь які витрати, реалізувати своє маніакальне бажання - відтворити російську імперію у вигляді срср. Для путіна і населення росіі, срср завжди був і залишався - росією. Для них немало жодного значення, що срср є федерацією в яку входило 15 начебто, рівноправних республік, для них срср - це була росія і вони не визнавали право цих республік на самостійне державне життя. Вони привчили вважати себе господарями у будь якій республіці. А тому розпад срср і втрата величезної території,більше 5 млн.кв. км і економічного потенціалу ( більше 40%), які колись належали срср, була для росіян особистою трагедією і вони не могли з цим змиритись до сих пір.

Російське населення, завдяки кремлівській пропаганді, було доведено до найвищого усвідомлення того, що їх путін - найбільш впливовий світовий лідер, а, росія - світовий гегемон.Вони мріяли усю територію від Атлантичного океану до Тихого океану обгорнути колорадською стрічкою і підпорядкувати усі країни і народи на цій території російському імператору.Але усим цим планам заважала Україна. Тому путін і прийняв таке рішення - піти війною на своїх православних братів, як він потім скаже.Але, вже перші дні війни, були для путіна багато в чому несподіваними. Подальші шість місяців цієї війни ще більше принесли йому несподіваних результатів, кожний наступний з яких значно гірший, ніж попередній.І це ще Україна не починала воювати з путіним. Поки що ми лише захищаємось на своїй території.

А чи може путін уявити які його чекають несподіванки, коли війна прийде в росію, москву? Перші шість місяців війни наштовхнули мене до того, щоб сформувати деякі висновки, які, напевне, стали несподіваними для агресора і путіна.

1) Перша і головна несподіванка для путіна була 24 лютого 2022 року - замість п’ятої колони з хлібом і сіллю, агресора зустрів український народ з Джевелінами і Баряктарами. Мужність і героїзм ЗСУ повністю зірвав бліцкріг і усі стратегічні плани путіна.

2) Украінська влада не зрадила український народ, а разом з народом стала на захист Вітчизни.

3) Агресор усвідомив, що український народ дійсно є єдиним джерелом влади в Україні.

4) Антипутінська коаліція потужна і згуртована. Ефективність її дій і рішень значно перевершила прогнози агресора.

5) США - головна опора України у війні з путіним. Масштаби і рівень військовоі і економічноі допомоги американського народу перевершили будь які прогнози агресора.

7) Армія і спецслужби путіна - значна технічна і інтелектуальна відсталість і нездатність протистояти сучасним методам ведення війни

8) Агресія показала, що головний чинник, який знищив військову потугу російської арміі і спецслужб і не допустив їх модернізації і призвів до технічноі і технологічноі відсталості І інтелектуальноі деградації - корупція.

9) Пропаганда, як частина державноі політики путіна, ефективна лише до тих пір, поки населення немає доступу до правди і незалежних засобів ініормаціі.

10) Можна корумпувати політичну еліту і владу в Україні , можна за допомогою корупції створити п’яту колону, але не має таких можливостей, ні військових, ні корупційних, ні пропагандистських, щоб зламати і перемогти український народ.

11) Влада і народ України єдині поки їх інтереси збігаються, а перемога у війні для них єдиний спосіб завершення цієї війни. Якщо влада буде шукати компромісів з ворогом - народ сам буде захищати свою країну і обере нову владу.

12) путін - програв. Кожен день війни неминуче наближає нас до перемоги украінського народу спільно з антипутінською коаліцією. Відбувся психологічний злам у війні, після якого - перемога.Це, такі мої деякі несподівані висновки для Путіна, після шести місяців війни.А які несподіванки можуть чекати путіна і його населення в найближчий час? Не будемо прогнозувати усі несподіванки, які готують ЗСУ для путіна, але давайте зупинимось лише на одній. Ні серед воїнів ЗСУ, ні серед українського народу, точно немає людей, які б сумнівались в тому, що таку несподіванка для Путіна, про яку ми зараз напишемо, точно готують українські герої.

Для того, щоб путіну уникнути стресу і додаткових психологічних переживань, йому необхідно бути готовим до того, що його чекає найближчим часом. Він повинен усвідомити, що вже зовсім скоро в приймальню президента росіі прийдуть воїни, постукають у двері його кремлівського кабінету і скажуть - "добрий вечір, ми з Украіни!"

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...