newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Дмитрий Кухарчук
Дмитрий Кухарчук
Глава черкасского "Национального корпуса"

Блог | Как во время войны Денис Шмыгаль может позволить себе летать на Boeing 737-800 с посадкой на 189 кресел?

Как во время войны Денис Шмыгаль может позволить себе летать на Boeing 737-800 с посадкой на 189 кресел?

Я багато чого в цьому житті не розумію, але розумію, що коли йде війна - потрібно стиснути паски. Всім потрібно , адже всі сили і засоби мають вкладатись в перемогу.

Видео дня

Я розумію що мутки і корупція у українських депутатів і чиновників в крові, як і у тих, хто їх обирає, і сорок років по пустелі не вистачить щоб викорінити цю рису ментальності.

Але я ніколи не зможу зрозуміти як Денис Шмигаль може дозволити собі літати з Польщі до Канади і Штатів на Boing 737-800 з посадкою на 189 крісел.

І якби це було з власної кишені - я б прикрив очі, але за кошти західних донорів, яким потім потрібно дивитися в очі...

І хоча ми сьогодні в прямому і переносному сенсі - щит і меч Європи, - такі речі, безумовно , негативно впливають на імідж Україні і впливають на стабільність переговорної позиції.

І ні, цей допис не про зраду і не про хитання. Закликаю виключно до об‘єднання зусиль всіх з усіма для перемоги. Він про сором, адже багато кому здається що під час війни , маючи певний статус, можна дозволити собі трошки більше.

Так от, ні, не можна. І за це будемо бити по рукам.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...