Джозефу Байдену 80 лет: он не позволит Путину одержать победу в Украине

1 минута
26,7 т.
Джозефу Байдену 80 лет: он не позволит Путину одержать победу в Украине

Сегодня исполнилось 80 лет Джозефу Байдену - вошедшему в историю как политик, внесшему ключевой вклад в спасение Украины от российского нацистского режима Путина.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Коли Байден у серпні 2021-го раптово завершив 21 річне перебування американських військ в Афганістані, на що не вистачало волі попереднім президентам, це стало шоком. Тільки зараз зрозуміло, наскільки вдалим був цей стратегічний крок, який на той момент призвів до різкого падіння рейтингу Байдена в США. Але Байден зробив непопулярний хід, щоб підготувати Америку до більш небезпечних викликів. 31 серпня 2021 року найбільшим викликом Байден назвав загрози з боку Росії та Китаю, і тому Афганістан треба терміново залишити, щоб Америка могла з концентрувати сили для приорітетів. Байден передбачив, що слабкість США буде використана для глобальної дестабілізації усього світу, для нападу на Україну. І пожертвував своєю популярністю, щоб зробити свою країну сильною.

Байден зробив неймовірно багато, щоб зупинити РФ. Чотири місяці він постійно попереджав РФ від вторгення в Україну та закликав владу України готуватись до війни. Безпрецедентна політична кампанія в історії.

Зараз з початку вторгення Україна отримала безкоштовно від США озброєння та уклала контракти на отримання майже в 19 мільярдів доларів, це в 20 разів більше ніж було виділено у проекті бюджеті МО України на закупівлю озброєння в 2022 році. Також сума фінансової допомоги від міжнародних організацій для підтримки нашоі економіки - 23 мільярди доларів.

Байден постійно заявляє, що не дозволить Путіну здобути перемогу в Україні. І без допомоги США ми не змогли б розгромити російських окупантів та провести такі вдалі контрнаступи.

Ми завжди будемо вдячні американському народові, який довірив на цей час президенту Байдену керівництво США.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...