Бросил на произвол судьбы личный состав: чем еще "отличился" экс-руководитель Харьковского облуправления СБУ

4 минуты
72,2 т.
Роман Дудин

Экс-руководителю Харьковского областного управления Службы безопасности Украины Роману Дудину.

Видео дня

Относительно Вашего первого поста в жизни.

Далее текст на языке оригинала

По-перше, пам’ятаєте, що напередодні війни на апаратній нараді в облдержадмінстрації за участю ЗМІ, Ви заявили про те, що у випадку вторгнення на територію області загарбників чекають сюрпризи, а самі 24.02.2022 року дали команду всьому управлінню залишити територію Харківської області, та 25.02.2022 боягузливо втекли під охороною спецпідрозділу "Альфа" м. Харків та вирушили до м. Дніпро. Ніяких адекватних команд, на той час від Вас не поступало. Особовий склад був кинутий напризволяще. Управління, зброя, боєкомплект, техніка, автотранспорт залишилися відкриті, без охорони. В результаті – управління захищали випадкові люди (з числа колишніх співробітників, які прийшли для виконання бойових завдань в зв’язку з початком війни). Ці ж випадкові люди, а також ваші ставленики – в результаті безконтрольності подій перших днів винесли майже всю зброю та БК із складів управління та її перебування до цього часу не встановлене. В тому числі зникла зброя із складу речових доказів. І нагадаю Вам, що зараз співробітниками ДБР у взаємодії з органами національної поліції розслідується кримінальне провадження стосовно співробітників Управління СБУ, яких Ви мобілізували в органи СБУ (до речі, раніш судимих) та невстановлених цивільних осіб, пов’язане з викраданням протягом лютого-березня 2022 року транспортних засобів за допомогою саме тої зброї, яку Ви безконтрольно роздали.

Пам’ятайте, що в зв’язку з повною відсутністю команд - в Управлінні під час евакуації співробітники залишали зброю, боєприпаси, знищували документи (посвідчення УБД, посвідчення співробітників, жетони, печатки). І хоча під час своїх чисельних інтерв’ю ЗМІ про те, що на 9 ранку 24.02.2022 року в приміщенні Управління не залишилось зброї, 26.02 2022 року колишні та діючи співробітники Управління з Вашого дозволу зайшли в абсолютно порожнє Управління, виявили там кілька автоматів АК та чисельний БК, який було передано під розпис представникам ГУ НП в Харківській області.

Пам’ятайте, що в зв’язку з повною відсутністю команд – колона евакуації сімей співробітників (понад 200 одиниць), здебільшого на власному автотранспорті 2 дні не могла знайти місця для перепочинку.

Пригадайте, як до міста зайшла ДРГ ЗС РФ та без особливих обмежень проїхалася вулицями міста, під’їхала до будівлі Управління, і лише постріли "випадкових людей" - патріотів відлякнули їх від будівлі, і лише активні дії патріотів (так Фрайкору, так колишніх співробітників ЦСО "А") загнали вказану ДРГ до школи по вул. Шевченко, яку й спалили разом з ними.

Пригадайте про вашу тиху позицію щодо розкрадання автосалонів м. Харкова (зараз з комфортом їздять представники підрозділу, який офіційно ніде не значиться та ніким не фінансується), ваше мовчання щодо викачки десятками тон пального із закритих АЗС, незважаючи на скарги власників, які одразу ж забиралися після погроз з боку людей "неіснуючої організації". Під вашим керівництвом до м. Харкова почала завозитися гуманітарна медична допомога, серед якої були наркотичні та психотропні речовини, які у подальшому почали реалізовуватися серед наркозалежних громадян регіону.

Пригадайте кількість ваших виходів за весь час з "бункеру" в місто без супроводження ЦСО "А" та броньовика, а хоча й з усім цим гарнізоном-супроводом (це щодо власноручного відключення аеропорту, висмикування членів ДРГ по місту, , …), як ви виходячи просто на подвір’я тремтячим голосом запитували про повітряну тривогу у чергового…

Пригадайте вашу спробу захоплення влади – коли Ви, 24.02.2022 року за підтримки заступників співробітників ЦСО "А" вломилися за 15 хвилин до початку селектора до кабінету Голови ХОДА, звинуватили керівництво у самоусунення та зраді, усно призначили свого заступника на посаду т.в.о голови ХОДА та почали селекторну нараду за його участі. А в подальшому, вивели з приміщення ХОДА керівництво області та міста у супроводі ЦСО "А" в невідомому напрямку. І лише вчасний дзвінок Головнокомандуючому розставив все по місцях. І саме після цього випадку Ви зникли з горизонту подій майже на тиждень – для, нібито героїчної оборони м. Києва, на глибині 100 метрів під землею, де вас потребували більше, ніж в Харкові.

Саме через вищевказані дії ви повністю втратили зв'язок з бойовими підрозділами регіону та керівництвом ХВЦА. При цьому, Ви загрузли у примітивних інтригах, звинувачуючи оточуючих у власних прорахунках в своїй службовій діяльності.

Саме в зв’язку з цим у вас в карманному розпорядженні існував псевдоштаб, який мало того, що не вирішував серйозних завдань, не володів обстановкою на фронті, але й в результаті – в один момент був залишений майже всіма учасниками за командою їх керівників.

Крім того, у зверненні до Президента України Ви хизуєтесь, що починаючи зі строкової служби пройшли усі щабелі. Тому хочеться запитати, які саме щабелі Ви пройшли? Починаючи з Вашої строкової служби на посаді замкомвзводу в 66 окремій розвідроти першої аеромобільної бригади, де за вимагання грошей з солдатів, з Вас перед строєм солдатів було зірвано лички сержанта та направлено для проходження подальшої служби рядовим в хозроту 45 аеромобільної бригади? Чи коли Ви, будучи в АТО в 2017 році, продали волонтерській автомобіль колегам за 500 доллірв США? Чи коли Вас, який не мав керівного досвіду, з посади консультанта-експерта одразу було призначено керівником обласного управління першої категорії?

Тому, давайте будемо відвертими! Ви виявились не здатними в самі тяжкі часи для нашої країни виконувати свої функції, попри Ваші голосні заяви, в тому числі і в ЗМІ. І на Вашому місці, Ви повинні вибачитись перед Президентом України та суспільством за негідну поведінку офіцера СБУ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...