newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Всеволод Полищук
Всеволод Полищук
Журналист, ресторанный маркетолог, исследователь традиций галицкой и подольской кухни

Блог | Военные – самые важные люди в Украине, что бы вы ни делали в тылу. Только благодаря им вы можете заниматься здесь бизнесом

Военные – самые важные люди в Украине, что бы вы ни делали в тылу. Только благодаря им вы можете заниматься здесь бизнесом

Не хочу зараз ані розпинати Young Business Club, ані захищати. Просто висновки для організаторів івентів на майбутнє:

1. Ви маєте дуже чітко розуміти, навіщо ви запрошуєте військових на подію, які їм вділите місця і ролі, і навіть якщо вони просто гості з безкоштовним запрошенням, не вважати, що далі можна сприймати їх як бідних родичів, які посидять десь у куточку.

До речі, таке стосується будь-яких гостей на безкоштовних запрошеннях, хай це будуть журналісти, блогери, родичі ваших партнерів чи талановиті діти з сиротинця. Якщо ви когось запрошуєте на подію, він має отримати ту ж порцію гідності, що й гості з оплаченими квитками.

Але особливо – військові. І тут ми переходимо до пункту 2.

2. Військові – найважливіші люди в нашій країні. Що б ми не робили в тилу, яких би успішних успіхів не досягали і скільки б не донатили, все це лише завдяки військовим.

А значить, коли на вашій події є військові, вони – найважливіші люди на цій події. Важливіші за ваших учасників, спікерів, CEO, засновників і навіть за Безоса, Гейтса та Пана Григорія, якщо вам вдалося їх якимось чином залучити.

Факт, що запрошені військові – найважливіші люди на події, має бути вбитий в голову прцівникам на інструктажі і на всіх п'ятихвилинках по ходу. І якщо у когось виникають питання чи просто є вираз нерозуміння в очах, людина не має працювати на такому івенті.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...