newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Хватит играть в ура-патриотизм, война для всех, мы работаем на победу

Хватит играть в ура-патриотизм, война для всех, мы работаем на победу

ЧТО я СДЕЛАЛ ДЛЯ ПОБЕДЫ УКРАИНЫ?! 

Как известно, среди наших проектов "Украинский ежегодник" один из самых известных. Уже более 10 лет "Украинские, Шевченковские и Сковородиновские ежегодники" не только пропагандируют нашу историю, литературу и культуру, но и стремятся утвердить у граждан ЕЖЕДНЕВНЫЙ ПАТРИОТИЗМ, спрашивая их каждый день: 

Далее текст на языке оригинала

"ЩО я ЗРОБИВ для УКРАЇНИ?!"

Я нагадав про це, бо хочу звернути Вашу увагу на сьогоднішню тривожну і критичну ситуацію в Україні.

1. Отож, переконаний, що СВІТОГЛЯДНА доктрина під умовною назвою

"Віримо в ЗСУ і чекаємо на ПЕРЕМОГУ" себе вичерпала, як канули в минуле ура-оптимістичні прогнози про КОНТРНАСТУП і сподівання на ОЧИЩЕННЯ Криму та України загалом від російської орди влітку чи восени 2023!

Саме тому АКТУАЛЬНИМИ, НАГАЛЬНИМИ і ПРАВИЛЬНИМИ світоглядними установками повинні стати гасла:

"ВІЙНА для ВСІХ і ПРАЦЮЄМО на ПЕРЕМОГУ".

Ця зміна вимагає від кожного ГРОМАДЯНИНА мислити і діяти категоріями ВІЙНИ, незважаючи на статус, професію чи місце перебування. Працювати так, щоб кожного дня можна було відповісти на запитання "ЩО я ЗРОБИВ для ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ"!

2. Вище згаданий ВОЄННИЙ світогляд вимагає й створення адекватних ВОЄННИХ ІНСТИТУТІВ ВЛАДИ, загалом і ВОЄННОГО УРЯДУ ПЕРЕМОГИ, зокрема.

На практиці це означає не носіння посадовцями військової форми, а щоденна робота уряду на перемогу у війні. Такий УРЯД повинен складатися із НАЙБІЛЬШ професійних, патріотичних і некорумпованих представників від ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, а не лише від ОДНІЄЇ ПАРТІЇ.

3. ОПОРА на власну ВОЄННУ ЕКОНОМІКУ, а не продовження і повторення наївної тези - "ЗАХІД нам ДОПОМОЖЕ".

Військова промисловість, із максимальним залученням науково-інженерних кадрів та цілодобова робота наших підприємств - єдина надійна гарантія того, що ЗСУ будуть із патронами, снарядами і дронами!

4. ВОЄННІ БЮДЖЕТИ центральної і місцевої влади.

Зміна курсу вимагає воєнних секвестрів вже ухвалених бюджетів-2024 з метою тотального підпорядкування їх завданням ПЕРЕМОГИ у ВІЙНІ.

Треба нарешті визначити ЄДИНУ інституційну структуру влади від Уряду до ОТГ і комунального підприємства, де у керівника може бути МАКСИМУМ 3 заступники (а не 13 як в КМДА чи 9 як в МОН).

Ніяких МІЛЬЯРДНИХ збільшень видатків на Податкову чи Генпрокуратуру, укладку бруківку чи упорядкування парків…не можу бути в принципі. Як не може бути під час війни оплата члена Наглядової ради державної підприємства чи суддівська місячна пенсія у 100-200 тисяч гривень, при тому що мільйони пенсіонерів отримують 2 тисячі 93 гривні! Памʼятаємо, що соціальна СПРАВЕДЛИВІСТЬ теж складова ЄДНОСТІ СУСПІЛЬСТВА у часи ВІЙНИ.

4. МОРАТОРІЙ на ПАРТІЙНУ ПРОПАГАНДУ і ПОЛІТИЧНУ РЕКЛАМУ.

Соромно писати, що за останні роки війни і зокрема лише за два роки ВЕЛИКОЇ ВІЙНИ на піар вождів парламентських партій воююча Україна виділила більш як 1,5 МІЛЬЯРДИ бюджетних коштів і рекордно збільшила видатки на владні медіа та утримання депутатів і зарплати їх помічників?! Лише 120 депутатів Київради і їх 360 помічників коштуватимуть киянам майже МІЛЬЯРД гривень у 2024 році.

І це ВИ так працюєте на ПЕРЕМОГУ у ВІЙНІ?!

Окрім того давно назріла заборона політичної реклами, в тому числі під маскуванням її під соціальну рекламу.

Будуть ВИБОРИ - будуть і ваші БІГМОРДИ!

5. ВІЙНА за УКРАЇНСЬКИЙ СВІТ і за очищення від МОСКОВСЬКО-РУССКОГО МІРА.

Настав час для рішення ВР про позбавлення мандатів біля 4 тисяч депутатів від ЗАБОРОНЕНИХ партій СЛУГ Путіна.

Серед начасних гуманітарних пріоритетів: неухильне виконання владою Закону "Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики …", ухвалення змін до Закону "Про свободу совісті…" щодо механізму припинення діяльності релігійних організацій за колаборацію та антиукраїнську діяльність і введення відповідальності за прояви УКРАЇНОФОБІЇ.

Якщо Україна та її влада і суспільство здатні визнати свої ПОМИЛКИ та невідкладно їх виправити, то ми ще матимемо шанс на ПЕРЕМОГУ.

Бо НІХТО, окрім НАС і за НАС її не ЗДОБУДЕ!

І не треба просто ДЯКУВАТИ ЗСУ -

треба ЩОДЕННО допомагати ЗСУ і ЩОДЕННО ПРАЦЮВАТИ на ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ!

П.С. Із мого виступу на Всеукраїнському Форумі "Українське суспільство в умовах війни: назламність, єднання, перемога" в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...