УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | 12 лет каторги подросткам за просмотр художественного фильма: в такой стране вы хотите жить?

12 лет каторги подросткам за просмотр художественного фильма: в такой стране вы хотите жить?

В КНДР двое шестнадцатилетних подростков получили по 12 лет каторги. Угадайте за что. Нет, не за шпионаж в пользу "проклятых империалистов" и не за попытку бегства из северокорейского коммунистического "рая". Не за антигосударственную агитацию и не за попытку государственного переворота.

Далее текст на языке оригинала

По 12 років концтаборів вони отримали за перегляд південнокорейських кінофільмів. Звичайних художніх фільмів.

Північна Корея не просто комуністична країна. Там при владі комуністи саме сталінського зразка. Їх "сталіністами" й називають.

А знаєте, що може шокувати? Оті всі комуністи-сталіністи при владі живуть в окремому комунізмі. Тоді як 95% населення перебувають у страшних злиднях, харчуючись пустим рисом і то в мізерній кількосі (більшість північних корейців бачать курятину або свинину лише 2-3 рази на рік - на великі державні свята), 5% партійної еліти та її дітей бісяться з жиру. Лише з 2011 по 2017 роки у Північну Корею контрабандою ввезено предметів розкошу (від елітних автівок до брендового одягу) на 4 мільярди євро. Для партійно-держвної еліти у столиці побудовано елітний район, який називається Пхеньхеттен.

Утім, нічого нового. З часів товариша Сталіна в СРСР було все так само. І коли в 1947 році звичайні українці гинули від голоду (штучного до того ж) дружина найближчого сталінського поплічника В`ячеслава Молотова приймала молочні ванни. Це лише один приклад.

І взагалі, ті, хто бачив маєтки Хрущова, Ворошилова, Мікояна, Берії, Жданова, Калініна та інших товаришів включно зі Сталіним, не дадуть збрехати: комунізм у них був капітальний і розкішний. Ні, навіть не так - усе почалося ще раніше. Адже маєтки Леніна, Свердлова, Дзержинського, Троцького, Луначарського та інших товаришів теж були вінцем тогочасного розкошу.

А 16-річні пересічні підлітки... Так їхнє призвання - забезпечувати комунізм для отих 5 %.

На фото - реальні північнокорейські діти. Не з Пхеньхеттену..

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...