УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

За лазерне шоу "Юлі – волю" на Майдані виписали штраф

549
За лазерне шоу 'Юлі – волю' на Майдані виписали штраф

Шевченківський районний суд Києва притягнув до адміністративної відповідальності двох громадян за новорічне лазерне шоу "Юлі – волю" на Майдані Незалежності. Як повідомили у прес-службі партії "Батьківщина", про це поінформував народний депутат з фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрій Павловський. За його словами, суд присудив кожному по 170 грн. штрафу. "Ми не почули мотивації у рішенні суду – чи це порушення правил безпеки, чи непокора співробітникам правоохоронних органів", - стверджує Павловський.

Як повідомлялось, в ніч із 31 грудня на 1 січня, коли на Майдані Незалежності тривало святкування Нового року, на будівлі консерваторії та на Стелі Незалежності під час святкового салюту з’явився лазерний напис "Юлі – волю". 1 січня Павловський заявив, що в ніч з 31 грудня на 1 січня, близько 00.30, п`ятеро осіб у формі працівників міліції увірвалися до номеру готелю "Козацький", де він разом з друзями святкував Новий рік. За словами депутата, міліціонери спочатку вибили двері номеру ногами, після чого без будь-яких пояснень увірвались до номера та вирвали з розеток всі електроприлади.

Водночас у Відділі зв’язків з громадськістю Головного управління МВС України в м.Києві спростували повідомлення Павловського. У міліції заявили, що двоє громадян, які позиціонують себе як симпатики однієї з політичних сил, без погодження своїх дій з адміністрацією готелю, перебуваючи в одному з номерів, на свій розсуд застосували прилад проекції лазерних променів. "Жодного відношення до осіб, які працюють у Верховній Раді України, ці громадяни не мають", - запевнили в міліції і наголосили, що використання подібного пристрою з порушеннями правил безпеки (у даному випадку небезпечний кут проекції променя) може призвести до серйозного травмування органів зору людини. Проти двох присутніх у кімнаті осіб співробітники міліції склали адміністративні протоколи. Також главку стверджували, що депутат Павловський у той час був відсутній у номері готелю.