newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Відбулося вигнання злих духів з Інтернету

297
Відбулося вигнання злих духів з Інтернету

Священик Російської православної церкви, отець Віктор, освятив сервери відеохостингу RuTube, вигнавши з них злих духів.

Видео дня

Перед початком обряду технічні фахівці RuTube звернули увагу священика на те, що свята вода може пошкодити обладнання. У відповідь на це отець Віктор зауважив, що розбирається в технічних деталях освячення серверів, адже Російська православна церква давно використовує Інтернет для спілкування з паствою.

За словами технічного директора RuTube Євгена Кукушкіна, під час здійснення обряду ніяких збоїв в роботі серверів зафіксовано не було.

У RuTube підкреслюють, що відеохостинг став першим інтернет-ресурсом, освяченим РПЦ. У найближчих планах RuTube також отримати благословення Ради муфтіїв і головного рабина Росії.

Раніше Патріарх Кирило благословив відкриття каналу РПЦ на YouTube, а також всіх майбутніх відвідувачів сторінки.

Як повідомлялось, на Архієрейському соборі Російської православної церкви (РПЦ), який проходив у Москві наприкінці січня, прийнято документ під назвою «Ставлення РПЦ до навмисного публічного богохульства і наклепі на адресу церкви». Він регламентує реакцію на «наклепницькі нападки», в першу чергу, в засобах масової інформації - аж до припинення контактів зі ЗМІ, що «провинилися». Також РПЦ розробила звіт вічних російських цінностей.