Українець виборов золото з лову в Італії. Відео

468

Українець Олексій Страшний у важкій та безкомпромісний боротьбі здобув золото в особистому заліку з лову на фідер на Чемпіонаті Світу з видів риболовного спорту по Програмі III-х Світових риболовних ігор, що проходить зараз в Італії.

Видео дня

Рибалкою займається з раннього дитинства. Йому ще немає 20-ти, але в його активі вже є перемоги на міжнародних турнірах. Олексій Страшний - чемпіон України 2009 року з лову на мормишку, неодноразовий переможець та призер загальноукраїнських та любительських змагань. Колеги високо цінують цілеспрямованість, кажуть в нього є вродження чуття ситуації, одним словом справжній талант.

У командному заліку збірна України з фідеру посіла третю сходинку - буквально ліченими балами вона поступилася срібним призерам голландцям, та чемпіонам росіянам.

1 Росія 54

2 Голландія 56

3 Україна 58

Зазначимо, що цьогоріч це вже другий вагомий здобуток українців на світовій арені. Так у лютому на чемпіонаті з світу з підльодного лову на мормишку, що відбувався під Харковом, українці стали чемпіонами світу в команді, а киянин Дмитро Корзенков - у особистому заліку.

Щодо інших дисциплін, то вже відомо, що українці в команді посіли 7 місце в ловлі на спінінг з берега, та 18 з лову карпа.

Нагадаємо, що з 28 серпня по 4 вересня в Італії проходить Чемпіонат Світу з видів риболовного спорту по Програмі III-х Світових риболовних ігор. У змаганнях беруть участь спортсмени з 65 держав. Урочисте відкриття відбулося 28 серпня. Урочистою ходою пройшли команди всіх країн-учасниць чемпіонату, а це понад 3 тисячі спортсменів. Турнір проходить в шести регіонах Італії: Тоскана, Лігурия, Лаціо, Умбрія, Эмілія Романья, Трентіно-Альто-Адідже. Вартість квитка для глядачів – 10 євро на весь період змагань.