newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Україна потрібна Путіну для створення імперії - Гриценко

276
Україна потрібна Путіну для створення імперії - Гриценко

"Найбільша загроза України у зовнішньому вимірі – це Росія", - заявив в ефірі програми "Свобода слова" голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко. За його словами, сьогодні розгортається війна проти України. "Поки що це війна торгова, енергетична, інформаційна. Однак, я не виключаю й інші способи тиску з боку Росії", - зазначив народний депутат.

Видео дня

Голова "Громадянської позиції" впевнений, оскільки 4 грудня в Росії відбуватимуться вибори в Думу, а у березні наступного року наш північний сусід обиратиме президента, Володимиру Путіну треба зараз показати, що він – збирач земель. "Зібрати Молдову вже не вийде, Азербайджан та Білорусь також. З Киргизією та Таджикистаном імперію не збудуєш, тому Україна – для них ключова", - вважає Гриценко.

Народний депутат впевнений, РФ заметушилася тому, що для України абсолютно реальним стає погодження та підписання угоди про Зону вільної торгівлі з ЄС. "Понад 60% громадян по всій країні підтримують європейський вимір. У парламенті понад 400 депутатів "за" рух до Європи. Янукович також не хоче йти у Митний союз, бо там він ніхто так само, як і українські олігархи. Це в Україні вони олігархи і можуть на щось впливати, а там у кожному суб’єкті РФ таких на руб відро", - відзначив голова "Громадянської позиції". Гриценко підкреслив: "Зараз, коли співпали інтереси і громадян, і влади, треба стати всім плече до плеча і відстояти стратегічний європейський вибір України".