УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Тимошенко подала скаргу до Європейського суду

354
Тимошенко подала скаргу до Європейського суду

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко подала скаргу до Європейського суду з прав людини не з статтею 6, як це робить більшість українських громадян, а за підпунктом "С" пункту 1 статті 5 європейської конвенції з прав людини. Про це 22 червня сказала на брифінгу лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"У вказаній статті йдеться про те, що людина може бути затримана тільки в тому випадку, коли є достатньо доказів її вини. Там не говориться про відсутність чи наявність справедливого суду в країні", - про це повідомив на брифінгу захисник Тимошенко Сергій Власенко.

"Саме через те, що на український суд немає ніякої надії і через те, що кримінальну юстицію в країні очолює рідний брат Генерального прокурора, ми подали цей позов, де повністю обґрунтували наявність політичних репресій в Україні", - сказала Тимошенко.

У клопотанні до Європейського суду було використано звіт однієї з провідних американських юридичних фірм однієї з найбільших аудиторських компаній в світі. За словами Тимошенко, на цей звіт не було використано бюджетних коштів на відміну від звіту компанії, якій замовляв аудит справи Тимошенко уряд Азарова.