УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Студентські організації засудили дії дівчини, яка побила Табачника

429
Студентські організації засудили дії дівчини, яка побила Табачника

Студентка Києво-Могилянської академії образила не особисто міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, своїм вчинком вона принизила державу Україна в очах європейської громадськості. Так прокоментувала очільниця Всеукраїнської студентської ради Анастасія Сабова інцидент, який відбувся сьогодні на Форумі міністрів освіти європейських країн, повідомили у прес-службі організації.

"Могилянка завжди позиціонувала себе як елітарний виш. Сьогодні вона яскраво продемонструвала свою "інтелігентність". Про яке європейське майбутнє України та високу якість освіти ми можемо говорити, якщо у нас деякі виші схожі на зоопарк або цирк?", - зазначила Сабова.

"Я знаю багатьох хороших студентів НаУКМА, які успішні в навчанні, талановиті, мають перспективи. Знаю багатьох успішних, і в бізнесі, і в політиці випускників цього вишу. Однак невеличка зграйка не зовсім адекватних осіб своїми безглуздими вчинками просто ганьблять честь університету", - наголосила студентський лідер.

Як повідомлялося під час Форуму міністрів європейських країн "Школа 21 століття: київські ініціативи" до міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника підійшла студентка Києво-Могилянської академії з наміром вручити квіти, і після декількох слів звернення до міністра, вона вдарила його букетом по обличчю.