newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Стаціонарні пости ДАІ повернуться на дороги

234
Стаціонарні пости ДАІ повернуться на дороги

Міністерство внутрішніх справ відновить роботу стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби ДАІ. Про це повідомив сьогодні на прес-конференції глава МВС Анатолій Могильов.

Видео дня

Могильов зазначив, що з метою наближення роботи ДАІ до європейських стандартів Міністерство внутрішніх справ вирішило змінити підхід до спостереження за дорожнім рухом і зараз розробляються відповідні зміни до діючої нормативної бази. «На дорогах державного значення з 1 червня 2011 року поновлюється робота стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби ДАІ. Основним завданням нарядів ДАІ, які нестимуть службу на цих пунктах, буде надання допомоги учасникам дорожнього руху», - повідомив міністр. Також, за його словами, біля стаціонарних постів ДАІ зможуть зупинятися водії-далекобійники для безпеки і збереження своїх вантажів.

Могильов додав, що сьогодні планується відновити роботу 34 стаціонарних постів ДАІ на території України. Він додав, що біля кожного поста будуть обладнані майданчики для парковки транспортних засобів і відпочинку водіїв. «Передбачається, що у великих містах і районах наряди дорожньо-патрульної служби ДАІ здійснюватимуть спостереження за дорожнім рухом лише в місцях концентрації ДТП, де виконуватимуть профілактичну роботу з недопущення ДТП», - також зазначив він.