newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Прийняття пенсійної реформи забезпечить підвищення пенсій - Тігіпко

315
Прийняття пенсійної реформи забезпечить підвищення пенсій - Тігіпко

Прийняття пенсійної реформи зробить пенсійну систему життєздатною і забезпечить стабільну виплату та підвищення пенсій. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко. "Це дуже важливо для України. Це гарантія, що бюджет Пенсійного фонду буде стабільним і стабільно будуть виплачуватися пенсії. Ми заклали тенденцію ефективної роботи пенсійної системи", - підкреслив віце-прем'єр. Він додав, що згідно з прогнозами, в 2012 році дефіцит бюджету ПФ становитиме 2,2 млрд грн проти 17 млрд грн в нинішньому.

За словами Сергія Тігіпка, зараз необхідно підсилити пенсійну реформу легалізацією ринку праці і заробітних плат, яка, зокрема, дозволить значно збільшити надходження до соціальних фондів. Відповідне законодавство вже підготовлено Міністерством соціальної політики. "Якщо нам вдасться провести законодавство щодо легалізації заробітної плати, то ми зможемо вийти на нульовий дефіцит Пенсійного фонду і перейти до збільшення пенсій", - сказав політик.

Сергій Тігіпко також нагадав, що Міністерство соціальної політики вже підготувало законопроект про "осучаснення" пенсій, який передбачає перерахунок пенсій на основі більш свіжих показників середньої заробітної плати. Це дозволить збільшити виплати для 60% пенсіонерів.