newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Українці зможуть самі розрахувати свою пенсію

783
Українці зможуть самі розрахувати свою пенсію

"Пенсійний калькулятор" - нова програма, яку нещодавно запустив Пенсійний фонд України. За словами фахівців, така послуга дозволить самостійно визначити розмір пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі.

Видео дня

Як повідомили у прес-службі Пенсійного фонду України, нова послуга дозволить громадськості отримати інформацію про визначення розміру пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 і 28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Таким чином з веб-сайту ПФУ необхідно завантажити програму "Пенсійний калькулятор" і вже на комп'ютері провести розрахунок розміру майбутньої трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі.

Разом з тим в ПФУ наголошують: слід врахувати, що розрахунок робиться тільки за 2 параметрами - заробітна плата і страховий стаж, тому обчислена таким чином сума пенсії може розглядатися лише як орієнтовна, оскільки "калькулятор" не в змозі врахувати всі обставини, які є підставою для визначення права на пенсію, та окремих особливостей, що впливають на розмір пенсії.