УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Президент доручив уряду розробити програму реформування "Нафтогазу"

288
Президент доручив уряду розробити програму реформування 'Нафтогазу'

Прем'єр-міністр України Микола Азаров повинен до 1 жовтня 2011 року підготувати та подати на розгляд Керуючій раді Комітету з економічних реформ проект програми реформування НАК "Нафтогаз Україна". Таке розпорядження підписав Президент України Віктор Янукович, повідомили в прес-службі глави держави.

Видео дня

У розпорядженні йдеться, що реформування НАКу викликане приєднанням України до Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, необхідністю адаптації законодавства України до законодавства ЄС в галузі енергетики та з метою забезпечення реформування нафтогазової галузі. Розроблений документ також повинен містити дані з інвентаризації активів НАК "Нафтогаз Україна", її дочірніх підприємств і розподілу активів на профільні та непрофільні.

Також проект програми реформування повинен передбачати пропозиції щодо подальшого використання непрофільних активів НАК "Нафтогаз Україна" та її дочірніх підприємств. Також Янукович доручив уряду до 1 жовтня підготувати і внести на розгляд Верховної Ради законопроекти про внесення змін до законодавчих актів про реформування НАК "Нафтогаз Україна".