УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Південна Африка відмовилась від презервативів з Китаю через розмір

501
Південна Африка відмовилась від презервативів з Китаю через розмір

У ПАР суд скасував операцію по закупівлі урядом країни великої партії презервативів, вироблених в Китаї.

Видео дня

Підставою для такого рішення став невідповідний розмір коштів бар'єрної контрацепції.

Контракт на поставку презервативів був укладений Міністерством фінансів ПАР з компанією Siqamba Medical, яка мала намір закупити цю продукцію в Китаї за результатами відкритого конкурсу.

Конкурент Siqamba Medical, компанія Sekunjalo Investments Corp., оскаржила це рішення у Вищому суді Преторії, вказуючи на те, що її продукція більш відповідає потребам населення країни.

Зокрема, у позові стверджувалося, що розмір презервативів, що поставляються Sekunjalo Investments, на 20% перевищує розмір китайських гумових виробів.

За словами судді Сулета Поттера, аргументи позивача є обґрунтованими, і контракт з Siqamba Medical слід розірвати.

Як наголошується в судовій ухвалі, китайські презервативи зроблені з невідповідного матеріалу, не сертифіковані Всесвітньою організацією охорони здоров'я і, до того ж, занадто малі.

ПАР займає перше місце в світі за поширеністю ВІЛ/СНІДу. За даними ВООЗ, число носіїв вірусу в країні з 50-мільйонним населенням становить 5,38 мільйона осіб.

У листопаді минулого року в Швейцарії почалися продажі презервативів для дітей. Випуск презервативів, призначеного для використання дітьми дванадцяти-чотирнадцяти років, викликав справжню війну обурення навіть з боку прогресивних західних батьків.