newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Об’єднання парламентської опозиції вже не потрібне - Матчук

375
Об’єднання парламентської опозиції вже не потрібне - Матчук

Опозиційні сили в Україні за нинішньої ситуації не зможуть об’єднатися і самої необхідності в такому об’єднанні вже немає. Таку думку висловив народний депутат від "Нашої України" Віктор Матчук. "Об’єднання опозиції вже непотрібне. Тому що навіть якщо воно і відбудеться, то це буде об’єднання під наступні вибори. Це не буде об’єднання під напрацювання якоїсь нової платформи, напрацювання якоїсь національної ідеї", - наголосив Віктор Матчук.

При цьому депутат уточнив, що має на увазі тих опозиційних політиків, які сьогодні зібрані під куполом Верховної Ради. За словами Віктора Матчук, у випадку об’єднання опозиційні політики мали б запропонувати суспільству справжню альтернативу, а не речі, спрямовані винятково на парламентські вибори.

"Треба запропонувати просту, де слово "проста" не тільки пишеться з великої букви, а всі літери у цьому слові є великими, просту альтернативу. Коли людям можна було би сказати кілька простих зрозумілих речей і найголовніше – щоб люди повірили тим, хто про це говорить", - підкреслив нардеп.

Видео дня

Разом з тим він зауважив, що у суспільстві сьогодні існує велика "криза довіри і до влади, і до тих, хто називає себе опозицією". Депутат вважає, що об’єднання тих опозиційних політиків, кожному з яких суспільство сьогодні не довіряє, буде абсолютно непродуктивним. Тому, на його думку, зараз потрібно створювати нову опозицію, яку би очолили зовсім нові люди.