newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Гриценко: мета об’єднання опозиції - створення команди до 2020 року

306
Гриценко: мета об’єднання опозиції - створення команди до 2020 року

"Коли ми маємо в країні таку бульдозерну владу, яка йде на грубе порушення конституційних і базових прав людини, проти неї мають об’єднатися і суспільство, і преса, і політична опозиція", - вважає голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Видео дня

Він наголосив, що заради цього варто зняти питання гетьманства.

"Коли ми проводили переговори про об’єднання, і за столом збиралися представники близько 10 політичних партій, я сказав, що "Громадянська позиція" не виставляє умови, аби саме я очолив об’єднану опозицію, або щоб об’єднана партія називалася "Громадянська позиція". Ми зняли ці умови, щоб рухатися вперед", - розповів Анатолій Гриценко.

Він переконаний, об’єднання не повинно закінчитися виборами 2012 року.

"Має бути створена команда мінімум до 2020 року, щоб наш кандидат переміг на наступних президентських виборах. Потрібно не просто об’єднатися проти, щоб відкинути тих, хто сьогодні при владі. А об’єднати зусилля аби, як мінімум протягом 5 років показати іншу, європейську політику. Сьогодні нам треба дивитися і думати стратегічно", - заявив Анатолій Гриценко.

Голова "Громадянської позиції" повідомив, що переговори про об’єднання велися з різними політичними силами, в тому числі і з "Європейською партією".

"До кінця квітня ми були готові до об’єднання. Потім цей процес зупинився, і ми почали шукати ширший формат, щоб створити потужну силу не лише з двох партій, а з людей, які спроможні взяти владу і протягом 5 років показати новий результат. Передвиборчі ж проекти з метою лише потрапити до влади нам не цікаві", - підкреслив Анатолій Гриценко.