УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Небоженко: бійки та димові шашки у ВР можуть подарувати дві теми

210
Небоженко: бійки та димові шашки у ВР можуть подарувати дві теми

Експерт-політолог, директор Соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко вважає, що дев'ята сесія Верховної Ради України шостого скликання не обійдеться без конфліктів. На думку експерта, "скандали, бійки і димові шашки у парламенті можуть подарувати дві теми. Перша – спроби Генпрокуратури зняти недоторканність і посадити до в'язниці депутатів із опозиції. У парламенті обов'язково будуть зривати такі голосування", - сказав Небоженко. "Друга – спроба вивести частину активів "Нафтогазу" у бік міфічного РосУкрЕнерго-2", - додав він.

Видео дня

Політолог зазначив, що йде "прихована холодна газова війна між Україною і РФ". "Але це не означає, що у Києві та у Москві мають намір примирити непримиренне – національні інтереси України і бажання корупційних груп, які займаються газом в Україні", - сказав Небоженко і додав: "Якщо під це спливе законопроект, це викличе тріск, нагадає про "Харківські" угоди і т.д.".

Нагадаємо, 6 вересня розпочнеться дев'ята сесія Верховної Ради України шостого скликання. Голова ВР Володимир Литвин заявив, що законопроект "Про ринок земель" №9001-1 разом з проектом держбюджету на 2012 р. і законопроектом про парламентські вибори стане ключовим пунктом порядку денного 9-ї сесії. Також парламент має розглянути законопроекту про використання регіональних мов і мов національних меншин, прийняти Трудовий і Житловий кодекси.