Костусєва по секрету змусили не ображати "западенців". Відео
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
Мер Одеси Олексій Костусєв заявив, що його змушують дружити з "западенцями".
Про це він повідомив в ході церемонії нагородження "Золотий мангуст", яка відбулася після відкриття нового стадіону та матчу "Чорноморець" - "Карпати".
"Я вам відкрию невеликий секрет - ми зіграли 2:2, щоб "западенців" не ображати ... Як би, нам сказано, треба з ними дружити", - заявив Костусєв.
За місяць до футболу, під час "днів Львова в Одесі", в місті гостив мер Львова Андрій Садовий, але тоді подібних висловлювань Костусєв собі не дозволяв.
"Ми живемо під одним небом, ми живемо в одній країні. І переважна більшість жителів Львова - це нормальні, добрі, гарні люди. Я ось запросив мера Львова і всю його команду ... з тим, щоб одесити в цьому переконалися", - говорив тоді Одеський міський голова.