Чому український режисер не може повернутися із Канн
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Чому український режисер не може повернутися із Канн](https://i.obozrevatel.com/2011/5/30/785900.jpg?size=1944x924)
Український режисер Марина Врода, яка перемогла на Каннському фестивалі, не може повернутися на Батьківщину.
Режисер загубила у Франції паспорт і тепер відновлює документи.
Марина Врода повідомила, що в перших числах червня планує бути вдома. Окрім проблем з документами, вона залагоджує документальні формальності з французькими продюсерами, які поки що не дали згоди на показ її стрічки в Україні. Вона дуже сподівається, що зможе продемонструвати свою роботу землякам і українським критикам. Окрім цього, режисерові вже запропонували привезти фільм на російський «Кінотавр».
Нагадаємо, 29-річна Марина Врода отримала «Золоту пальмову гілку» в конкурсі короткометражного кіно, презентувавши на Лазурному березі свою п'яту режисерську роботу — стрічку «Крос». Короткометражку було обрано каннським журі з дев'яти фільмів. У 15-хвилинному фільмі йдеться про школярів, які біжать у лісі крос. Підлітки, що біжать — це метафора України і всього світу.