УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Чепак пояснила, чому в Межигір'я запросили обраних журналістів

267
Чепак пояснила, чому в Межигір'я запросили обраних журналістів

Прес-секретар Президента Дарка Чепак пояснила, чому зустріч Президента України Віктора Януковича з представниками ЗМІ в Межигір'ї відбувалася саме в такому складі. Про це вона заявила, відповідаючи на відповідне запитання журналістів.

Видео дня

"Є три провідних журналістів, які ведуть ток-шоу. Завжди був Шустер, був Кисельов і був Куликов. Я виступала за те, щоб цей формат розширити", - заявила Дарка Чепак.

Разом з тим, відповідаючи на запитання, чому в гості до Президента запросили головного редактора газети "Сегодня" і шеф-редактора "Обозревателя", а не представників інших ЗМІ, Дарка Чепак дала зрозуміти, що при виборі ґрунтувалася на масовості видань і рейтингах в Інтернеті. "В Інтернеті таких оцінок я знайшла як мінімум п'ять. Я говорила з експертами, вони кажуть, що немає порядку в Інтернеті", - наголосила Дарка Чепак.

"Ідея нашої розмови була не в екскурсії по Межигір'ї, ідея розмовибула про Конституцію. Це було інтерв'ю, присвячене Конституції", - зазначила Дарка Чепак.

Крім того, прес-секретар Президента повідомила, що цього тижня планується велика прес-конференція Віктора Януковича, куди будуть запрошені всі бажаючі журналісти. Також Дарка Чепак пообіцяла, що склад журналістів на зустрічах з Віктором Януковичем буде змінюватися.

"Я розумію ваш інтерес до цієї теми. Президент був більше закритий, ніж відкритий. Зараз ми його відкриваємо. Але, не можна відкрити відразу все. Тобто це буде історія в кілька етапів", - резюмувала Дарка Чепак.

Як повідомлялося, 24 червня на зустріч з Президентом у Межигір'ї були запрошені журналісти провідних вітчизняних телеканалів: від телеканалу "Інтер" - ведучий програми "Велика політика з Євгеном Кисельовим" Євген Кисельов, від "Першого національного телеканалу" - ведучий програми "Шустер Live" Савік Шустер, від телеканалу "1+1" - ведучий програми "Tkachenko.ua" Олександр Ткаченко; від телеканалу "ICTV" - ведучий програми "Свобода слова" Андрій Куликов.

Також на зустріч були запрошені головний редактор газети "Сегодня" і шеф-редактор, як сказано в повідомленні, "найбільш рейтингового вітчизняного новинного сайту (за рейтингом сайту liveinternet.ru) "Обозреватель".