Безкоштовний цукор з’явився у школах Волині
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Безкоштовний цукор з’явився у школах Волині](https://i.obozrevatel.com/2011/11/21/544504.jpg?size=1944x924)
У складах і їдальнях шкіл Волинської області зберігається безкоштовний цукор. Про це повідомив начальник управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Михайло Попович.
"Школи області посіяли, зібрали та завезли на заводи 25 тонн цукрових буряків. Весь цукор, що зараз зберігається на складах та в шкільних їдальнях, школярі отримують безкоштовно", - зауважив М.Попович.
За його словами, загалом в області немає жодних проблем із харчуванням та якістю продуктів.
Нагадаємо, що Волинь посіла п’яте місце в Україні із приросту обсягів промислового виробництва в 2011 р.