УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Політологи: Яценюк запустив плітку про надрукований НБУ мільярд, щоб злякати Кличка

216
Політологи: Яценюк запустив плітку про надрукований НБУ мільярд, щоб злякати Кличка

Політологи Вадим Карасьов і Кость Бондаренко заявляють, що лідер Об'єднаної опозиції"Батьківщина" Арсеній Яценюк напередодні виборів створює оманливі інформаційні приводи задля перемоги над партією "Удар".

Видео дня

"Це все можна прослідкувати з останніх заяв Яценюка, які кидаються в інформпростір за принципом "можна казати все - вибори спишуть". Наприклад, звинувачення, що НБУ запустив друкарський станок, щоб викупити облігації Мінфіну, будь-який економіст розіб'є в пух і ппрах, адже це прямий шлях до інфляції. Та й сама заява взагалі не в'яжеться з реальністю. Сергій Арбузов навпаки своїми діями показував, що до друкуваннч непідкріпленої гривні не вдається. Що стосується заяв про те, опозиція не піде в уряд навіть у випадку перемоги на виборах взагалі безвідповідальна. Навіщо тоді йти у владу? Це говорить про те, що Яценюк зараз зайнятий особистим рейтингом. Звісно, його на цьому тлі бентежить ріст рейтингу Кличка, який хоч ще нічого і не зробив, але вже зараз реальний претендент на крісло Президента", - впевнений політолог, голова правління Інституту української політики Кость Бондаренко.

Погоджується з тим, що Яценюк задіює всі методи задля перемоги над лідером "Удару" директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

"Яценюк працює з прицілом на президентські вибори, і очевидно, що його дуже дратує ріст рейтингу Кличка, який вже перевищив його власний. Тому йому зараз важливо навіть не стільки перемога над владою, скільки над лідером "Удару". Тому в хід ідуть абсолютно будь-які голосні заяви, навіть якщо вони не відповідають дійсності. Навіщо запитується розказувати, що ти навіть вигравши вибори, не будеш формувати уряд? Тим паче, якщо в тебе буде соратник Кличко. Відповідь очевидно — бо він його конкурент", - розповідає політолог