newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Проти міністра Табачника влаштували провокацію

816
Проти міністра Табачника влаштували провокацію

28 лютого 2012 року деякі засоби масової інформації поширили відверто провокативну інформацію стосовно Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, повідомляє відділ взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю МОНмолодьспорт.

Видео дня

Так, зокрема, була опублікована новина під заголовком «Табачник прибере літеру “ї”?» (дата публікації 28 лютого, вівторок). В новині зазначається, що «...Дмитро Табачник заявив, що має намір скоротити кількість букв українського алфавіту з 33 до 32» та наводиться його цитата.

Міністерство офіційно заявляє, що поширена інформація є абсолютною провокацією та брехнею. Міністр Дмитро Табачник взагалі не давав жодного коментаря з цього приводу. Складається враження, що окремі ЗМІ просто хочуть підвищити свій рейтинг за рахунок недолугого піару.

Комісією з питань правопису опікується Національна академія наук України і до складу комісії та її рішень МОНмолодьспорту ніколи не мало і не має відношення.

«Літері «Ї», «Ґ», українській мові загалом, а, також, мовам фарсі та суахілі з боку Міністра освіти нічого не загрожує», - запевнив ЗМІ Дмитро Табачник.