24 листопада під резиденцією партії "УДАР" відбувся протест

661

24 листопада під головною резиденцією партії "УДАР", у знак протесту пропаганди пивного алкоголізму керівником партії В.Кличком, зібралось близько п’яти тисяч людей.

Учасники мітингу вимагали від В.Кличка зупинити "штовхання" молоді України до алкогольної залежності та припинити пропаганду вживання пивних напоїв серед населення України.

До борців за здоровий спосіб життя приєдналися колишні працівники агітаційної ланки партії "УДАР", які звинуватили В.Кличко у невиплаті їм обіцяної зарплати, за проведену роботу. Вони жорстко розкритикували роботу регіональних осередків "УДАРУ" та навели приклади злочинних дій представниками партії В.Кличка в регіонах.

Мітинг проходив у спокійній обстановці, учасники постійно посміхались один-одному та скандували гасло "Україна - твереза держава!"

Наприкінці мітингу активісти намагались передати петицію з проханням зупинити пропаганду алкогольних напоїв серед молоді, проте з резиденції "УДАРу" за петицією ніхто не вийшов й волевиявлення народу було проігнороване.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости