newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Бродський обіцяє зменшення фіскального тиску

390
Бродський обіцяє зменшення фіскального тиску

До другого читання проекту Податкового кодексу фіскальний тиск буде зменшено. Про це заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський після засідання Координаційно-дорадчої ради з питань підприємництва при Львівській облдержадміністрації.

«У проекті Податкового кодексу є багато недоречних речей по фіскалізації. Їх буде змінено. Є вже доручення президента з цього приводу. До другого читання депутати вже вносять поправки, щоб зменшити фіскалізацію, запропоновану Податковою адміністрацією», – заявив Бродський у Львові.

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва також подав свої пропозиції змін до другого читання проекту Податкового кодексу. «Держава має в першу чергу допомагати мікробізнесу, а переважно весь бізнес, який у нас звикли називати малим та середнім, насправді є саме мікробізнесом», наголосив голова Держкомпідприємництва.

Крім того, Бородський висловив упевненість, що норми кодексу, які наділяли податкову надмірними повноваженнями, будуть скасовані. За його словами, поправки до Податкового кодексу вноситимуться і після його ухвалення.