newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Тимошенко обіцяє визнати перемогу Януковича

216
Тимошенко обіцяє визнати перемогу Януковича

Юлія Тимошенко підкорятиметься рішенню Вищого адміністративного суду, навіть якщо не буде з ним згодна.

Видео дня

Про це заявив агентству ІМК народний депутат від фракції БЮТ, адвокат Сергій Власенко, відповідаючи на питання, які будуть подальші дії у разі, якщо ВАСУ відхилить скарги Юлії Тимошенко.

"Далі для того, щоб прогнозувати ситуацію, необхідно побачити само рішення ВАСУ, проаналізувати його зміст, зіставити його з рішенням ВАСУ 2004 року в юридичній частині, і надалі приймати які юридичні рішення, але зараз про це говорити передчасно", - відмітив Власенко, який представляє інтереси Тимошенко у ВАСУ.

В той же час він відмітив, що згідно з чинним законом про вибори президента рішення ВАСУ є остаточним і не підлягає апеляційному і касаційному оскарженням. "Проте, для того, щоб поставити остаточну точку в цьому питанні, потрібно подивитися сам сенс цього рішення. Припустимо, чинний закон не розглядає можливість або неможливість перегляду цього рішення з винятковими обставинами. Це дуже дискусійна теза з юридичної точки зору ", - уклав Власенко.

Тим часом керівник Центрального виборчого штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов повідомив, що Тимошенко завтра візьме участь в першому засіданні Вищого адміністративного суду, який в п'ятницю в 11:00 почне розгляд справи за її позовною заявою.

Нагадаємо, Тимошенко просить визнати протиправним рішення Центральної виборчої комісії про встановлення офіційних результатів президентських виборів.

За словами Турчинова, підтримати Юлію Тимошенко під час судового розгляду до будівлі ВАСУ завтра прийдуть і її прибічники.

Нагадаємо, 16 лютого Верховна рада прийняла постанову про проведення 25 лютого інавгурації новообраного президента.

Того ж дня кандидат на пост президента Юлії Тимошенко оскаржила у Вищому адміністративному суді України рішення Центральної виборчої комісії, яким Янукович визнаний переможцем президентських виборів.

17 лютого ВАСУ припинив дію рішення ЦВК про встановлення результатів виборів і обрання Януковича президентом України. У зв'язку з цим БЮТ зареєстрував у ВР проект постанови про відміну рішення відносно дати інавгурації, повідомляють Подробности.