newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Москаль про отруєння Ющенка: "Жерти потрібно менше..."

192
Москаль про отруєння Ющенка: 'Жерти потрібно менше...'

17 лютого в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури стався конфлікт за участю народного депутата Геннадія Москаля. Депутат прибув в ГПУ разом зі свідком у справі про отруєння Віктора Ющенка Томасом Цинцабадзе, захисником якого він є.

Видео дня

Після того, як Цинцабадзе повернули паспорт, його знову почали викликати на допити, проте вже без вказівки в повістці, у якій саме справі.

В управління він приїхав з Москалем, проте депутата не пустили в будівлю, ніяк не мотивувавши відмову.

Цинцабадзе у свою чергу попросили змінити захисника. Він відмовився і обоє покинули будівлю прокуратури.

"Скільки ще розслідуватимуть цю справу? Вже шість років і ні кінця краю не видно. Я раніше вже говорив - суспільство ніколи не дізнається, що сталося на тій вечері. Президент Ющенко піде вже через тиждень, а його таємниця як і раніше залишається таємницею. Взагалі потрібно було менше пити і жерти на тій вечері. У багатьох складається враження, що та історія була піар-акцією для штучного підняття рейтингу", - заявив Геннадій Москаль.

Депутат нагадав, що він не лише захисник Цинцабадзе, але і член парламентської комісії з розслідування справи про отруєння (глава - регіонал Сивкович). "Мене просто не пустили на поріг і ніяк це не пояснили. Скільки можна запрошувати людину і постійно ставити одні і ті ж питання. Не можна ж просто викликати людину, щоб створювати видимість роботи ГПУ. Я вже не говорю, що у нього паспорт забирали майже на рік і сьогодні у нас є усі підстави подати прокуратурі позов про відшкодування матеріального збитку, оскільки без паспорта він не міг ні на роботу влаштується, ні на поліклініку сходити, ні квиток на літак купити", - додав Москаль.

Як пише "Лівий берег", поновилися активні розгляди у справі про отруєння Ющенка. Зокрема, на найближчу п'ятницю для надання свідчень викликана дружина Миколи Мартиненка.