newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Партія Регіонів не хоче здіймати галас навколо Бандери

171
Партія Регіонів не хоче здіймати галас навколо Бандери

Партія регіонів не хоче "піднімати шум" навколо привласнення Степану Бандері звання Героя України. Про це заявив регіонал Борис Колесніков.

Видео дня

Відповідаючи на питання, чи будуть регіонали відкликати це рішення президента Віктора Ющенка, він сказав: "Таких прецедентів в українській історії ще не було. Якщо питання до мене, то особисто я б не став його чіпати".

"Взагалі, позбавляють якихось військових нагород або звань тільки у тому випадку, коли людина отримала цю нагороду і стала злочинцем. А тут ситуація, коли людина мертва. Ми не схвалюємо, що йому присвоїли звання Героя. Але піднімати навколо цього шум не хочемо", - підкреслив Колесніков.

"Ясно, що в Донецьку вулиці ім'ям Бандери не назвуть, і в Дніпропетровську теж. А у Львові вже назвали - і пам'ятник є. Ну будь ласка, якщо вони хочуть, це їх регіональне самоврядування. Це демократія", - заявив регіонал.

Крім того, він заявив, що не вважає голодомор геноцидом.

"На початку XX століття був геноцид турок проти вірмен. А тут не було етнічних чищень або расової дискримінації. Загинули громадяни Української РСР, а не тільки українці", - підкреслив Колесніков, пише Главред.