newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Експерт: Янукович робить ставку на "кримінал"

168
Експерт: Янукович робить ставку на 'кримінал'

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович в Криму зробив ставку на партійну групу, пов’язану з кримінальними структурами.

Видео дня

Про це заявив політолог Володимир Поляков, коментуючи рішення президії політради Партії регіонів про виключення народного депутата Василя Кисельова з лав партії.

«Треба відзначити, що Василь Кисельов давно і послідовно в Криму виступав проти присутності в кримській організації партії людей, які були пов’язані з криміналом або заплямували себе у різних скандалах», - наголосив експерт.

При цьому він нагадав про рішення ради кримської організації Партії регіонів з вимогами до Анатолія Гриценка добровільно піти у відставку з посади голови Верховної Ради Криму і керівника депутатської фракції «Блок «За Януковича!» у парламенті автономії.

«Слід також звернути увагу, що рішення президії політради Партії регіонів прямо протилежне рішенню кримської політради, яка не тільки рекомендувала відновити керівництво Василя Кисельова в партійному осередку, а й «почистити» лави партії. Так що можна зробити висновок, що Віктор Янукович зайняв сторону та зробив ставку на людей з сумнівною репутацією в Криму», - вважає Поляков.

Як пише УНІАН, за словами політолога, таке рішення Партії регіонів пов’язано зі зниженням рейтингу Януковича в Криму, і тому та команда, яка зараз стала біля керма республіканської організації, у виборчій кампаній використовуватиме кримінальні методи зразка 2004 року.