newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Янукович розжене ВР одразу після виборів

195
Янукович розжене ВР одразу після виборів

Народний депутат, заступник голови Партії регіонів Ганна Герман зробила прогнози щодо президентських виборів і політичної ситуації в цілому, пише прес-служба Партії регіонов.

Видео дня

Герман упевнена в тому, що Янукович стане Президентом України і розпустить Верховну Раду, якщо більшість не підтримає нового Президента.

«Янукович переможе. Говорити про «план Б» передчасно. Я сама із західного регіону, і добре знаю настрої того електорату, на який робить ставку Тимошенко. Люди не вірять їй. Вони в основному голосуватимуть за Тягнибока. Ті, хто проголосує за Тягнибока, просто не прийдуть на другий тур.

Цей парламент проіснує до президентських виборів. Після них або сформується більшість навколо нового президента (завжди біжать до сильного лідера). Або, якщо така більшість не створиться, обов'язково буде розпуск», - заявила Герман.

В той же час Герман вважає, що Янукович не проти залишити Тимошенко на посаді прем’єра.

«Думаю, Янукович не відкидає варіанту Тимошенко – прем'єр, оскільки як прагматик розуміє: за нею - серйозна політична сила, а країну треба об'єднувати. Але говорити про це – рано».

Депутат не виключає того, що восени цього року може спалахнути революція.

«Якщо економіка продовжить падіння такими ж темпами і нинішня влада якимсь дивом збережеться, то восени може бути справжня революція. Або стихійні бунти. Тому до управління країною повинні прийти люди, які візьмуть на себе відповідальність і виведуть країну з кризи».