Луценко втікає за кордон від закону

204
Луценко втікає за кордон від закону

Партія регіонів звинуватила міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у спробі уникнути виконання рішення суду, який зобов'язав його спростувати заяви про Бориса Колеснікова.

Видео дня

Регіонали назвали міністра боягузом, про це йдеться у заяві Партії регіонів.

Як зазначили у ПР, згідно із рішенням Київського апеляційного суду міністр внутрішніх справ Юрій Луценко зобов'язаний спростувати "поширений ним із трибуни Верховної Ради України наклеп про Бориса Колесникова".

21 червня Голова Верховної Ради України Володимир Литвин надіслав Юрію Луценку офіційний лист із проханням спростувати до 27 червня зроблену ним із трибуни заяву.

У відповідь на цей лист, Юрій Луценко дав таку відповідь: "опрацювавши Ваш лист щодо мого виступу з оприлюднення тексту відповідного спростування на виконання рішення Печерського районного суду Києва на пленарному засіданні Верховної Ради України у період до 27 червня 2009 року, інформую про наступне.

У Міністерстві внутрішніх справ раніше було заплановане та узгоджене з урядом України моє відрядження за кордон у справах служби на період, зазначений у Вашому листі.

Із огляду на це, я не зможу взяти участі у пленарному засіданні Верховної Ради України у зазначений термін".

Регіонали заявляють, що таким чином Юрій Луценко офіційно визнав, "що усі його заяви про те, що він, мовляв, буде чекати рішення Верховного Суду і лише після цього спростує свій наклеп про Бориса Колесникова - чергова і банальна неправда"

"Луценко боязливо тікає від відповідальності, від виконання рішення суду за кордон.

Луценко зволікає, щоби парламент пішов на канікули, сподіваючись, що його провина буде забутою, а там якось воно буде ... Повинні розчарувати міністра-невдаху - він буде змушений виступити із парламентської трибуни і виконати рішення суду. І відбудеться це якщо не тепер, о в четвер. Головне, щоб він у черговому закордонному вояжі знову не напився і не наробив скандалів", - заявила Партія регіонів.

Як пише Новинар, 23 червня міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко запевнив, що готовий вибачитися перед народним депутатом від Партії регіонів Борисом Колесниковим, якщо буде відповідне рішення Верховного Суду України, куди він звернувся з оскарженням постанови суду нижчої інстанції.

4 червня Апеляційний суд Києва підтвердив рішення Печерського райсуду, визнавши недостовірними, а також таким, що зачіпає честь та гідність, висловлювання Луценка, виголошене із парламентської трибуни 7 квітня 2005 року, і зобов'язав його та Міністерство внутрішніх справ України спростувати ці заяви і вибачиться перед Колесниковим із парламентської трибуни.

7 квітня 2005 року міністр звинуватив Колесникова, на той час голову Донецької обласної ради, у здирництві.