newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Президентський літак відбув до Момбаси

225
Президентський літак відбув до Момбаси

Українська делегація у складі представників Секретаріату Президента України та Служби зовнішньої розвідки відбула до Момбаси.

Видео дня

Про це повідомляє прес-служба Президента України з посиланням на прес-секретаря глави держави Ірину Ванникову.

За її словами, судно «Фаїна» зі швидкістю 6,7 вузла наближається до кенійських територіальних вод, де на нього очікує корабель ВМС Республіки Кенія, який має посилити американський військово-морський ескорт для подальшого супроводження судна в порт призначення.

Попередньо до міста Момбаса 10 лютого 2009 року вже відбули представники судновласника та українських фірм-спецекспортерів. Вони заздалегідь готують умови для якнайшвидшої заміни екіпажу, яка відбудеться до розвантаження судна в порту.

Представниками української сторони спільно з кенійськими партнерами завершено виконання всіх підготовчих заходів з організації прийому звільнених моряків.

Сьогодні, 11 лютого, об 11.00 з аеропорту «Бориспіль» до Момбаси відбув президентський спецлітак із українською делегацією на чолі з заступником глави Секретаріату Президента Андрієм Гончаруком та головою Служби зовнішньої розвідки України Миколою Маломужем.